Квант-камера.
Ще Ейнштейн стверджував, що матерія у всіх її формах складається зі світлових хвиль. Вплив світлових і кольорових хвиль на всі живі організми не піддаються сумніву. Щоб живий організм працював постійно потребується приплив від джерела енергії, одним з яких є світло. Кожна частинка тіла реагує на світло і певний колір. Проте ще цілителі Сходу знали, що колір не тільки впливає на настрій людини, але і на його стан здоров’я. Відомо більше 300 хвороб, котрі піддаються лікуванню кольором (хромотерапією).

Перша складова комплексного впливу в квант-камері – інфрачервоне випромінювання.Інфрачервоне випромінювання – це невидимий оком довгохвильовий спектр електромагнітного випромінювання. Інфрачервоні випромінювання є природними, абсолютно безпечними хвилями. Найважливішим і найбільшим джерелом теплового випромінювання для нас є сонце. М’який і ніжний зігріваючий ефект ІЧ-терапії досягається за рахунок глибоко проникної властивості тіла. Вплив Інфрачервоних хвиль на прозорі об’єкти мінімальний, тому повітря в камері сильно не нагрівається. Інфрачервоні випромінювання не мають нічого спільного  з потенційно небезпечним ультрафіолетовий випромінюванням. В результаті ініціюється інтенсивне потовиділення при відносно низькій температурі повітря в самій квант-камері. Проникнення інфрачервоних хвиль на глибину 4 см в тіло прогріває тканини, органи, м’язи та кістки і пришвидшує потік крові та інших рідин в тілі. Зростаюча кров’яна циркуляція в м’язах збільшує метаболічний обмін, що в свою чергу посилює дію імунної системи організму, покращує живлення м’язів, різко підвищує приток кисню до тканин. Прогрів тканин тіла викликає природну реакцію потовиділення. Природній процес  потовиділення при прийнятій, комфортабельній температурі гарантує прекрасний догляд за шкірою, її живлення, очищення і омолодження. Тіло заряджається енергією і оздоровлюється, з’являється прекрасне самопочуття. Крім того, в процесі прогріву, короткочасно підвищується температура тіла до 38,5°С, імітуючи природну реакцію організму на інфекцію, при цьому пригнічується діяльність хвороботворних бактерій та вірусів.

Застосування в косметології основане на активації капілярного кровообігу, збудження енергетичних процесів в клітинах, стимуляції утворення колагену, необхідного для відновлення тканин. Завдяки потовиділенню відмінно очищуються пори шкіри, в результаті видаляються відмерлі клітини, шкіра стає гладенькою та пружною. Регулярне відвідування квант- камери допомагає в лікуванні і профілактиці вугрової висипки, алергії, дерматитів, лупи, розгладжуються зморшки, спостерігається розсмоктування рубців. Квант-камери, що мають багатофункціональну хвильову оптичну лікувальну дію, застосовуються в багатьох областях медицини.

При регулярному використанні квант-камери можливо досягнути певних позитивних результатів при наступних проблемах і захворюваннях:
високий/низький кров’яний тиск,  проблеми зайвої ваги, порушення сну, порушення циркуляції крові, ревматизм, артрит, серцево-судинні захворювання, запалення зв’язок, судоми, хронічні болі в м’язах, шлункові болі, целюліт, стреси, біль в спині, порушення травлення, бронхіт, астма,
хвороби горла, носу, вуха, простудні захворювання, пневмонія, шкірні захворювання, болі у попереку, артрози, слабкість організму.