Чоловічі стрижки

Авторські та модельні стрижки

HAHONICO – японська система випрямлення волосся 

Біохімія (Біозавивка «MOSSA»)

Cистема біо-випрямлення волосся Smooth

Ламінування волосся

Лікування волосся з PHYTODESS

Фарбування (сомбре, балаяж, амбре, шатуш та ін.)

Весільні та вечірні зачіски

Кератинування

Нарощування 

Browmastering

ГАРНЕ ВОЛОССЯ – ЦЕ МИСТЕЦТВО І ФІЛОСОФІЯ, ЯКА ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ СЛІДУВАННЯ СУЧАСНИМ ТЕНДЕНЦІЯ В МОДІ, ВІДПОВІДНО ВАШОМУ СТИЛЮ ТА ІМІДЖУ.

Мистецтво буває різним, проте якщо воно справжнє, тоді це завжди створення прекрасного. Можна створювати шедеври живописні і скульптурні, зорові та образні. Наше мистецтво –  робити людей гарними і щасливими, воно об’єднує в собі всі ці елементи.
Вся історія перукарського мистецтва почалась з того моменту, коли людині захотілось прикрасити свій зовнішній вигляд, щоб виділитись. Наші майстри допоможуть вам досягнути результату, який перевершить всі ваші очікування.
В салоні ви зможете зробити стрижку, яка відповідає наймоднішим тенденціям цього сезону, а в цьому вам допоможуть висококваліфіковані спеціалісти, котрі отримували призові місця на численних конкурсах перукарського мистецтва.

 Чоловічі стрижки


СУЧАСНИЙ ЧОЛОВІК ВСЕ БІЛЬШЕ СТАВ ПІКЛУВАТИСЯ ПРО СВОЮ ЗОВНІШНІСТЬ.

Його цікавить вже не тільки сама зачіска, але й стан волосся, нігтів, шкіри. Найчастіше чоловіки бувають скрупульознішими за дам у своєму прагненні до краси. Головними залишаються чистота волосся і вдала стрижка. Добре виконана, вона може змінити вираз обличчя, приховувати його недоліки, наприклад, занадто довгий або курносий ніс, зробити лоб вище або надати йому більш правильну форму, пом’якшити занадто різкі риси обличчя, зробити його шляхетнішим і молодшим. Помічено, що модна і зі смаком виконана чоловіча зачіска додає впевненість в собі і прикрашає життя. Модні чоловічі стрижки не обходяться без творчого погляду майстра на ваш індивідуальний стиль. Фантазія нашого майстра втілить вашу мрію в реальність. Колірні ефекти та інші прийоми перукарського мистецтва додадуть Вашому образу оригінальність і неповторність. Стильні чоловічі зачіски, виконані нашими майстрами, підкреслять вашу індивідуальність в особливо урочистих випадках.

 HAHONICO – японська система випрямлення волосся 


ЯПОНСЬКА ПРОФЕСІЙНА СИСТЕМА ВИПРЯМЛЕННЯ, АДАПТОВАНА ДО УКРАЇНСЬКОГО ТИПУ ВОЛОССЯ.

Ефект випрямлення тримається доки не зістрижете волосся. Підходить для блондованого і штучно завитого волосся. Препарати містять структурно натуральні керамиди, а також інші поновлюючі компоненти, які дозволяють захистити волосся під час процедури. Збалансований склад системи зберігає колір волосся яскравим і насиченим. Препарати вбираються, не заподіюючи навантаження волоссю, надаючи при цьому природну легкість і прямий эфект. Після завершення процедури відсутній запах на волоссі.

 

 

 

 

Біохімія (Біозавивка «MOSSA»)


ФІРМОЮ ГРІН ЛАЙТ БУЛА СТВОРЕНА І ЗАПАТЕНТОВАНА УНІКАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАВИВКИ MOSSA, ЩО НЕ МІСТИТЬ В АКТИВНОМУ СКЛАДІ НІЯКИХ ХІМІЧНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ, ЩО МОЖУТЬ ПОШКОДИТИ СТРУКТУРУ ВОЛОССЯ І ШКІРУ ГОЛОВИ.

Склад для MOSSA не виїдає колір волосся і не послаблює їх блиск. При цьому по довготривалості MOSSA тримається практично стільки ж, скільки протрималась би на вашому волоссі стандартна хімічна завивка. Другим важливим позитивом Біо-завивки є те, що вона не утворює різкої ламаної лінії  при відростанні волосся (по-перше, через збереження кольору волосся, по-друге, через збереження їх структури), а сходить м’яко і природно, не перетворюючи волосся на солому. Ті, хто хоч раз попробували на собі звичайну хімічну завивку, належно оцінять всі переваги MOSSA. Гарантуються чудові результати на натуральному, фарбованому, висвітленому, раніше штучно накрученому волоссі. Біо-склад представляє насправді необмежені можливості для творчої фантазії майстра і довготривалого Біо-стайлінга. З його допомогою в руках майстра ваше волосся перетвориться в пружні локони.

Майстрами-стилістами нашого салону розроблена технологія створення абсолютно природного прикореневого об’єму на основі MOSSA, для шанувальників прямого волосся- Біо- випрямлення волосся. Дуже важливо, що з допомогою MOSSA ви можете виправити помилки стандартної хімічної завивки, не приносячи волоссю істотної шкоди. Якщо у вашого волосся виникли серйозні проблеми в результаті хімічної взаємодії, то на допомогу приходить лікувальна косметика Грін Лайт. Вона допоможе в найкоротші терміни виправити шкоду від непомірного експериментування з волоссям. До складу косметичної лінії для волосся Грін Лайт входять спеціальні доглядаючі та стайлінгові речовини, що сприяють більш довготривалому збереженню ефекту MOSSA на волоссі і дають простір вашій власній фантазії при укладці.

Cистема біо-випрямлення волосся Smooth


СИСТЕМА БІО- ВИПРЯМЛЕННЯ ВОЛОССЯ SMOOTH ВІД GREEN LIGHT GROUP- РЕВОЛЮЦІЙНА ВІДПОВІДЬ НА ЗРОСТАЮЧІ ПИТАННЯ ПРО ДЕРМАТОЛОГІЧНУ БЕЗПЕКУ, ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА НЕАГРЕСИВНІСТЬ ВИПРЯМЛЕННЯ ВОЛОССЯ, ЩО В’ЄТЬСЯ.

Smooth система біо- випрямлення волосся не містить аміак і тіогліколеву кислоту. ЇЇ ефективність гарантується Аміно-Цистеновим Комплексом, природними амінокислотами, що виступають в сполученні з дусульфідними зв’язками волосся і придають їм силу випрямленої структури. Цей інноваційний механізм здатний кардинально змінити структуру волосся, при цьому не пошкоджуючи кератинових основ. Результати ефективні та довготриваючі, система працює в взаємозв’язку фізіології та структури волосся, виняткові результати гарантовані також на волоссі, що в’ється.

Система реконструкції.
Білковий коктейль для пошкодженого волосся


ВАЖКО ЗНАЙТИ ЖІНКУ, КОТРА З ГОТОВНІСТЮ ЗАЯВИЛА Б , ЩО ПОВНІСТЮ ЗАДОВОЛЕНА СТАНОМ І ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ СВОГО ВОЛОССЯ. ВОЛОССЯ – ДЕЛІКАТНА МАТЕРІЯ, ЗАВДАТИ ЙОМУ ШКОДИ – ЛЕГКО, А ОТ ПОВЕРНУТИ ЙОМУ ЖИТТЯ ТА СИЛУ ЗНАЧНО ВАЖЧЕ.

Система реконструкції – білковий коктейль для пошкодженого волосся не має аналогу в світі. Ця Система особливо рекомендується хімічно-опрацьованому, сухому, пошкодженому та ламкому волоссю. Спільна взаємодія алігомінералів та керамідів, котрими збагачена вся продукція цієї системи, несе властивість відновлення структури волосся з подвійною дією- внутрішньою та зовнішньою. Кераміди проникають глибоко в стовбур волосся та замінюють кераміди, котрі були втрачені в результаті хімічної обробки волосся або дії зовнішніх факторів. Спостерігається ефект надзвичайно довгого збереження, в результаті життя волосся не скорочується. Не складна та надзвичайно приємна процедура реконструкції волосся дозволяє досягнути надзвичайних результатів з моменту першого сеансу. Реконструкція волосся – хіт салонних процедур з миттєвим результатом, в той же час вона доступна для виконання клієнтом в домашніх умовах після консультації перукаря. Ефект перевищує очікування.

РЕКОМЕНДОВАНО:
–    ПЕРЕСУШЕНОМУ ВОЛОССЮ ПІСЛЯ ДІЇ СОНЯЧНОГО ПРОМІННЯ;
–    ПІСЛЯ ТРИВАЛОГО ФАРБУВАННЯ;
–    ПІСЛЯ ХІМІЧНОЇ ТА БІО-ЗАВИВКИ.
–    ПЕРЕД ВИКОНАННЯМ ПОВТОРНОЇ ХІМІЧНОЇ ТА БІО-ЗАВИВКИ.

 Ламінування волосся


ІННОВАЦІЙНА ПРОЦЕДУРА ДЛЯ КРАСИ ВАШОГО ВОЛОССЯ!

Ламінування волосся – це спеціальне покриття його поверхні, завдяки якому волосся набуває гладкості та блиску. Волосся обгортається плівочкою, яка заповнює всі нерівності в його структурі. Це дуже важливо, оскільки завдяки цьому волосся менш піддається травмуванню. В результаті після такої процедури волосся стає більш еластичним і гладким, а його товщина та об’єм збільшується. Крім цього забезпечується антистатичний ефект, полегшується укладка, волосся захищається від дії ультрафіолетових променів та при термообробці. Якщо є проблема посічених кінчиків, ламінування може стати додатковим і незамінним засобом догляду за таким волоссям. В його склад входить: гідролізований пшеничний протеїн, який забезпечує антиоксидантну дію, зволожуючи та поживлюючи волосся. Екстракт римської ромашки, деревію та хмелю мають лікувальну дію та покращують ріст волосся. Препарат не має яскраво вираженого запаху і не викликає ніякої алергічної реакції. Ламінат утримує колір всередині волосся, не дає змиватися кольору, що отриманий в результаті попереднього фарбування.

СПРОБУЙТЕ БІО-ЛАМІНУВАННЯ ВОЛОССЯ, І ВАШЕ ВОЛОССЯ БУДЕ ВИПРОМІНЮВАТИ КРАСУ ТА ЗДОРОВ’Я, А ВАШ НАСТРІЙ ЗАВЖДИ БУДЕ ПОЗИТИВНИМ!

Лікування волосся з PHYTODESS


ГАРНЕ ВОЛОССЯ РОСТЕ НА ЗДОРОВІЙ ШКІРІ ГОЛОВИ. НІХТО НЕ РОЗУМІЄ ПОТРЕБИ ЖІНОК В ДОГЛЯДІ ЗА ВОЛОССЯМ КРАЩЕ, НІЖ DESSANGE.

Більше 80000 жінок у всьому світі довіряють своє волосся йому кожний день. DESSANGE створив унікальну лінію по догляду за волоссям PHYTODESS, щоб задовільнити бажання чоловіків та жінок слідкувати за своїм волоссям та випробувати на собі всі переваги засобу за ними в салоні кожний день. Розроблена як засіб для краси волосся і шкіри голови, вся продукція PHYTODESS створена та схвалена дослідницькими центрами DESSANGE та  оцінками експертів. PHYTODESS – єдина у світі марка, що не використовує силікони в складі шампунів та засобів по догляду за волоссям. Склад всіх засобів максимально натуральний. Продукція марки PHYTODESS основана на цілющих властивостях глини і ефірних масел. Сьогодні в медицині та косметології широко використовуються цілющі властивості глини: абсорбуючі, очищуюючі, антисептичні, стимулюючі та протизапальні. Ефірні масла, що виробляються ефірно масляними рослинами, дуже швидко проникають крізь зовнішній шар шкіри і досягають капілярних сосудів, виконуючи антисептичну, детоксифікуючу, заживляючу, тонізуючу та стимулюючу дію. Використання продукції PHYTODESS розуміє під собою комплексний Spa підхід в лікуванні та вирішенні проблем волосся та шкіри голови. Каміння, дорогоцінні метали, глини, ефірні масла, мікро-елементи, морські мінерали та рослинні екстракти- секрет цієї продукції для відновлення, захисту та очищення шкіри голови та волосся.


У наc Ви завжди зможете зробити чоловічі, жіночі модельні стрижки та модні зачіски. Створіть власний неповторний стиль в нашому салоні!