Трихолог і медичні проблеми, які він вирішує
Трихологія – наука про волосся і волосисту частини шкіри голови. Вона займається вивченням структури волосся , відстеженням їх росту і стану , а також розробкою комплексних заходів для відновлення життєвої сили волосся. Завдяки постійному розвитку трихології виявлені нові методи лікування та профілактики здоров’я волосся.

Зовнішній вигляд волосся – це показник стану всього організму.
Волосся швидше за все реагують на внутрішні проблеми організму. В умовах несприятливого клімату , волосся часто втрачає природний блиск і красу, стає тоншим і випадає частіше. Проблеми з волоссям можна усунути і попередити . Недоліки волосся , як правило , помітні неозброєним оком і вони є сигналом , що необхідно провести дослідження . Частіше це означає, що проблема з’явилася давно і вимагає якісного лікування . Кваліфіковані лікарі – трихологи дають поради з догляду та призначають курс лікування за допомогою радикальних зовнішніх засобів , які розроблені проти випадіння та себореї, а також порадять загальнозміцнюючі препарати. Фахівець не тільки допомагає виявити в результаті, чому відбувається випадання волосся , але і веде тісну роботу з дерматологами, імунологами та ендокринологами . Адже нерідко проблеми з волоссям є лише зовнішнім проявом серйозних системних порушень, що вимагають додаткового лікування . Так, наприклад випадіння волосся не завжди є наслідком якого-небудь внутрішнього захворювання. Воно може бути викликано нераціональною дієтою , прийомом гормональних контрацептивів , гормональними перебудовами (вагітність , емоційними перевантаженнями або неправильним доглядом за ними.

Кваліфіковані лікарі проведуть професійну діагностику волосся і шкіри голови з використанням оптико-діагностичного обладнання останнього покоління . Саме лікування захворювань проводиться за допомогою мезотерапії (ін’єкційна методика), а також за допомогою підбору професійних шампунів і лосьйонів .

Нова послуга «Оптична Діагностика шкіри голови та волосся» на апараті”GreenLight” допоможе Вам: 

  • – Визначити тип шкіри голови і волосся
  • – Визначити розмір волосяного фолікулу
  • – Визначити ступінь пошкодження кореня волосини
  • – Визначити наявність сеторегуляторних процесів
  • – Провести підрахування кількості волосин на одиницю об’єму
  • – Виміряти товщину і щільність волосин
  • – Діагностувати захворювання шкіри голови і волосся.

Після консультації Ви отримуєте діагноз, рецепт і фотографії Вашої процедури. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть Вам не тільки провести правильну діагностику і консультацію, а й встановити вірний діагноз, видати рецепт і допомогти вибрати процедури по догляду і лікуванню волосся.