Манікюр гігієнічний

Художній розпис

Нарощування нігтів

Покриття нігтів шилаком

Китайський розпис

Апаратний манікюр

Педікюр гігієнічний

Педікюр апаратний

Спа догляд за руками і ногамиЗ давніх-давен склалася думка, що доглянуті нігті та руки – це престиж, комфорт, почуття впевненості жінки та чоловіка в собі, адже такі руки є свого роду візитною карткою.

Наші майстри-віртуози подарують Вам хороший настрій, красу Ваших рук і легкість ніг.

У нашому салоні Ви зможете вибрати різні види комплексного професійного догляду за руками та нігтями рук:
–    гігієнічний манікюр:
Нігті мають проходити щоденний догляд і піддаватись гігієнічному манікюру, який включає, головним чином, правильну стрижку нігтя і ґрунтовне чищення передніх ділянок нігтьового жолобка. У цьому вам допоможуть наші кваліфіковані майстри, котрі створять найбільш сприятливі умови для здорового зростання ваших нігтів і відсутність умов для зростання бактерій або вростання нігтя.

–    європейський (не обрізний ) манікюр:
Його називають не обрізним через те, що він проводиться без допомоги ножиць.Спочатку майстер підпилює нігті, потім на кутикулу наноситься спеціальна рідина, в склад котрої входять молочні і фруктові кислоти. Вони бережно розм’якшують шкірку навколо нігтя і попереджує її подальший ріст. Почекавши кілька хвилин, проводиться видалення шкірки за допомогою палички із апельсинового дерева і саміту.

–    класичний (обрізний) манікюр:
Цей вид манікюру є найбільш поширеним в нашій країні. Використання «водних» процедур при цьому манікюрі, дозволяють називати його «мокрим». Спочатку , до замочування, нігтям придається бажана форма з допомогою пилочок. Замочування проводиться в спеціальному розчині, котрий повинен розм’якшити кутикулу, підготовивши їх до видалення і створити розслаблюючу і заспокійливу дію на шкіру рук в цілому. Після ванночки пом’якшуючу кутикулу виділяють і видаляють за допомогою манікюрних щипчиків. По закінченню на кутикулу наноситься живильне масло, що легкими масажними рухами втирається в шкіру навколо нігтя і розподіляється по всій нігтєвій пластині.

–    апаратний манікюр:
Його застосовують виключно до сухої шкіри рук. Процедура видалення кутикули виконується за допомогою швидких шліфувальних насадок, що обертаються, які повністю замінюють майстрові щипчики, ножиці, апельсинові палички і т.д.

–    SPA манікюр:
Для тих, хто не хоче, щоб їх руки видавали їх вік, прекрасно підійдуть препарати, що містять розчинні кераміди. Вони не тільки пом’якшать, допоможуть повернути еластичність, зволожать і омолодять шкіру, але й зроблять м’який та ефективний пілінг. Ця процедура настільки ж приємна, наскільки і корисна: різноманітні духмяні добавки перетворюють її в сеанс аромотерапії, що завжди позитивно відображається на загальному самопочутті. По закінченню процедури SPA-манікюру проводиться розслаблюючий масаж кистей рук – він допоможе зняти втому та напругу, а також підніме настрій.

Методика виконання SPA – манікюру:
1.    Знімають рештки старого лаку.
2.    З допомогою пилочки надається потрібна форма нігтям.
3.    Розм’якшується кутикула і пом’якшується шкіра рук спеціальним засобом, що входить в набір для SPA – манікюру.
4.    Попередня обробка кутикули. Використовуються спеціальні засоби для подальшого розм’якшення і часткового видалення кутикули.
5.    Видалення кутикули
6.    Поверховий пілінг. Наноситься засіб, котрий забезпечує поверхове відшарування ороговілих клітин і готує шкіру для глибокого пілінгу.
7.    Глибокий або хімічний пілінг. На цьому етапі наноситься на шкіру рук препарат, що відповідає за хімічний пілінг і протягом 2-3 хвилин масажуючими рухами втирається. На цьому етапі проходить зволоження , за живлення дрібних тріщин і пом’якшення шкіри рук.
8.    Масаж і глибоке зволоження. З допомогою спеціального засобу робиться масаж рук до самого ліктя. На цьому етапі проходить «шліфовка» шкіри,склеювання і глибоке зволоження, надання шкірі еластичності та гладкості. Компоненти, що входять до складу препарату забезпечують захисну функцію шкірі рук, створюючи захисну плівку, що утримує вологу на поверхні рук, проходить високоякісне зволоження
9.    Надається здоровий блиск поверхні нігтя полірувальним апаратом.
10.    При бажанні можна покрити нігті зміцнювальним , лікувальним засобом або ж кольоровим лаком.

Переваги SPA – манікюру
•    SPA-манікюр – це комплексний догляд, що включає в себе високоякісне пом’якшення рук, мякий, але ефективний пілінг, збагачення шкіри натуральними вітамінами та керамідами.
•    SPA-манікюр – це перенесення з буденності в світ розкоші та блаженства. Це елітна процедура, що дозволяє зробити будь-які руки доглянутими. Аромотерапевтичні масла додадуть манікюру вишуканості та неповторності.

–     дизайн кольоровим акрилом:
сюди входять «акваріумні» ефекти і об’ємне акрилове ліплення

–    художній розпис:
Матеріалом для художнього розпису є лаки для нігтів, лелітки, котрі використовують для професійних акрилових фарб. Цими матеріалами можна виконати будь-який малюнок – починаючи від абстракції та закінчуючи пейзажами.

–    нарощування нігтів:
Є дві основні техніки нарощування нігтів: гель та акрил. На основі цих матеріалів майстри доповнюють стразами, пилом, фольгою та іншими декоративними елементами. Також за бажанням клієнта наші майстри зроблять вам акрилову ліпку, котру клієнти обирають на важливі події свого життя. Акриловий дизайн дає безмежні простори для фантазії. Аналогом акрилової ліпки є акваріумний дизайн нігтів. Його технологія полягає у тому, що поверхня малюнка покривається гелем. Таким чином утворюється ефект «скла». Однією з переваг цього дизайну є довготривалість- малюнок тримається декілька тижнів.

–    чоловічий манікюр:
Відповідно до активного способу життя люди все частіше почали звертатись до послуги манікюру: робота  банківських працівників, круп’є в казино, бізнесмена, людини котра веде переговори з діловими партнерами, все це змушує доглядати за руками. Це також мотивує при знайомстві та і коханій людині буде набагато приємніше бачити ваші доглянуті руки.

Наші ноги заслуговують уваги не тільки літом, коли вони виставляються на загальну увагу, але і в будь-який період року.
Наш салон пропонує великий спектр послуг :

–     обрізний педікюр:
Його ще називають класичним. Тут шкірка навколо нігтя – кутикула-  обрізується, а ороговівша шкіра зі ступні видаляється спеціальним лезом.

    необрізний педікюр:
Він же – Європейський, сухий та безпечний. Відрізняється від класичного тим, що ороговівша шкіра п’ятки оброблюється спеціальним скребком чи пилочкою з грубим абразивом, а кутикулу не обрізають – на неї наносять спеціальний крем і відсовують до основи нігтя лопаточкою або ватною галочкою.

–     апаратний педікюр:
На відміну від звичайного педікюру при апаратному використовується не скальпель, а спеціальні шліфувальні насадки та ковпачки, що підбираються індивідуально під кожного клієнта. Апаратний педікюр і сучасні методики корекції нігтів можуть допомогти забути про біль, що провокується вростаючими нігтями, відновити ніготь.
Основною особливістю апаратного педікюру є те, що стопу попередньо не потрібно розпарювати у воді. Замість неї застосовуються спеціальні  пом’якшуючі креми для загрубівшої шкіри і речовини для жорстких і врослих нігтів. Вони мають дезінфікуючі властивості і діють тільки на відмерлі ороговілі клітини, не задіваючи живу тканину. Це рахується великою перевагою, так як практично повністю анулюється ймовірність розповсюдження грибкових захворювань. Також стерильній обробці піддаються самі інструменти для апаратного педікюру.

До інших плюсів апаратного педікюру можна віднести безпеку , що мінімалізує травматизм і анулюється можливість інфікування – так як тканина не зрізається.
–    SPA- педікюр:
Це нова технологія по догляду за нігтями. За допомогою спеціальних препаратів досягається неймовірний ефект: ідеально доглянуті нігті, приємний, стійкий аромат і довготривалий ефект.

–    масаж ніг:
Масаж ніг є оздоровчою та профілактичною процедурою для всього організму: стимулюючи біологічно активні точки на ступнях, ви покращите стан усіх життєво важливих органів.

–    чоловічий педікюр
Він набирає все більшу популярність, так як це не тільки естетика, але і лікування- видалення мозолів, профілактика виникнення грибкових захворювань і деформації нігтів. В сильної половини людства великою популярністю користуються апаратний та SPA- педикюр.