Гігієнічний масаж

Лікувальний масаж

Відновлювальний масаж

Антицелюлітний масаж

М’який поверхневий масаж

Глибокий масаж тканин

Китайський масаж

Загальний оздоровчий масаж «Подих Дао»

Спеціальний масаж «Дотик Дзен»

Спеціальний масаж «красивий живіт, стрункі ноги»

Спеціальний масаж «Інь-Ян»

Спеціальний масаж для чоловіків «Нефритовий дракон»

Спеціальний комплекс активно-пасивних вправ

Є віками випробуваний засіб, який зміцнює здоров’я людей, піднімає їхній життєвий тонус, робить м’язи сильними і пружними.
Це – масаж.
Масаж – це сукупність прийомів механічного дозованого впливу на різні ділянки поверхні тіла людини; застосовується з лікувальною, профілактичною, гігієнічною, косметичною, а також спортивно-тренувальною метою. Професійний масаж сприяє зняттю стресу, який є причиною багатьох захворювань. Він розслабляє, зменшує біль, покращує роботу кишечника, циркуляцію крові та лімфи, що покращує виведення токсинів. Різні прийоми під час масажу мають свою спрямованість. Легкі натискання у поєднанні з повільними плавними рухами розслабляють. При інтенсивнішому тиску стимулюється циркуляція крові та лімфи. Клітини наповнюються киснем. Глибокі натискання долонею стимулюють м’язовий тонус, при цьому знищуються і виводяться з організму токсини. Також скорочується жировий прошарок і поліпшується циркуляція лімфи. Залежно від завдань розрізняють наступні види масажу: гігієнічний (косметичний), лікувальний, спортивний:
В основі методики системи водолікування цілителя XIX Себастьяна Кнейпа!
Комплексно вирішують проблеми надлишкової ваги, целюліту; поєднують високу результативність корекції фігури з ангіопротекторною і омолоджуючою дією.

 Антицелюлітний масаж: під час масажу проходить посилення кровообігу, покращується відтік лімфи. Будь-які процедури по боротьбі з целюлітом (креми, маски, ванни, обгортання) стають особливо ефективними в поєднанні з багато численними видами антицелюлітного масажу, котрий наші майстри направлять на активізацію кровоточу і процесу обміну в проблемних зонах.

М’який поверхневий масаж: цей вид масажу припускає використання різних прийомів, що впливають на шкіру і поверхневі м’язи і тканини, щоб полегшити біль і зняти напругу. Дотики допомагають поліпшити циркуляцію крові і підвищити рідинний обмін між тканинами.

Такі різновиди масажу, як шведський, спортивний, лімфатичний і фізіотерапевтичний, особливо добре підходять для цих цілей, оскільки впливають на анатомію і фізіологію тіла, відновлюючи життєві сили і забезпечуючи повну релаксацію.
Холістичний масаж також працює з м’якими тканинами тіла, але його головною метою є фізіологічна релаксація. Тут переважають усипляючі погладжування, що заколисують мозок, заспокійливі нервову систему, такі, що повертають відчуття рівноваги і що знімають тим самим внутрішню напругу.
Дотики, що дарують енергію, і атмосфера турботи і доброзичливості під час сеансу масажу розглядаються як головний засіб перетворення. Холістичний сеанс може також комбінувати прийоми терапевтичного і лікувального масажу, але все-таки його головною метою залишається розслаблення тіла і мозку.

Загальний оздоровчий масаж «Подих Дао»

У цьому масажі використовується найбільше ефективні техніки Західної та Східної шкіл масажу. Масаж «Подих Дао» гармонізує всі процеси в організмі, Здійснює природний лімфо дренаж, усуває всі застійні процеси у тканинах, знімає стрес і енергетичні блоки, позбавляє від депресії, повертає тілу здоров’я, силу, легкість, гнучкість, красу та молодість.

Спеціальний масаж «Дотик Дзен».

У процесі цього масажу здійснюється м’яке нетравматичне вправлення хребців і робота з іншими суглобами, які потребують корекції. М’яке розтягування і вправлення забезпечують вільний потік енергії в тілі, що позбавляє пацієнта від болю, повертає бадьорість і здатність вести активний спосіб життя.

Спеціальний масаж «красивий живіт, стрункі ноги».

Унікальна методика, що дозволяє очистити кишечник від накипу і шлаків природним не медикаментозним шляхом, що усуває внутрішні причини целюліту, геморою, набряків ніг і варикозного розширення вен. Цей метод дозволяє повернути вам плоский і пружній живіт, покращення травлення, позбутися від целюліту, активізувати вашу життєву енергію.

Спеціальний масаж «Інь-Ян».

Цей масаж заснований на кращих прийомах акупунктури і рефлексотерапії стародавньої китайської та японської традицій. При впливі на акупунктурні точки на ногах, руках, обличчі, вухах і тілі очищаються енергетичні канали, відновлюється баланс в організмі, тілу повертається здоров’я, краса і молодість, а духу чистота і гармонія.

Спеціальний масаж для чоловіків «Нефритовий дракон»

Унікальна стародавня китайська методика «Нефритовий дракон» є ефективним засобом для відновлення статевої функції, активізації сексуальної енергії у чоловіків, є профілактикою роботи передміхурової залози, знімає болі в попереку.

Спеціальний комплекс активно-пасивних вправ.

Спеціальний комплекс активно-пасивних самовідновлюючих вправ, що спрямований на оздоровлення хребта, корекцію постави, зняття блоків і зажимів.

Вид масажу

Класичний масаж спини
Загальний масаж (шия, спина, ноги, руки)
Масаж шиї та голови
Медовий масаж спини
Масаж комірцевої зони та спини
Масаж спини та попереку
Розслабляючий масаж
Китайський банковий масаж спини
Масаж спини та попереку
Локальний масаж
масаж комірцевої зони
масаж кисті
масаж верхньої кінцівки
масаж нижньої кінцівки
масаж голови
масаж ніг (гомілка,стегно)
Класичний масаж з елементами східний технік
масаж попереково крижової області

Тривалість, хв.

30
60
25
35
30
25
35
30
25

20
15
15
15
15
35
45
20