Набридли болісні і безрезультатні методи боротьби  із небажаним волоссям, постійне гоління та подразнення після цього? Тоді на допомогу Вам прийде лазерна епіляція.

Що таке лазерна епіляція?
Лазерна епіляція – це сучасний, надійний і безболісний метод видалення небажаного волосся назавжди. Проводиться на обличчі та тілі як жінкам, так і чоловікам.
Принцип видалення небажаного волосся системою лазерної епіляції – це теплове пошкодження волосяного фолікула завдяки вибірковій дії світлового променя на меланін (природний пігмент, що знаходиться в цибулині волосяних фолікулів), внаслідок чого волосина випадає.

Переваги лазерної епіляції над іншими методами:
Традиційні технології видалення волосся, такі як гоління, вищіпування, креми, воскова епіляція, забезпечують лише тимчасовий результат. До недавнього часу єдиним методом видалення небажаного волосся на довготривалий термін був метод електроепіляції. В ході цієї процедури використовується тонка голка, яка вводиться в природні отвори шкірного  волосяного фолікула за напрямком росту волосся  та подається струм. Проте процедура є достатньо болючою.Також існує метод видалення небажаного волосся шляхом фотоепіляції. По принципу дії лазерна та фотоепіляція практично нічим не відрізняються: довжина хвилі лазера чітко зафіксована – 755 нм і вибірково поглинається клітинами – мінинями, що знижує ризик виникнення побічних явищ, а діапазон довжини хвиль фотоепілятора (ламки- спалахи) становить від 510 до 1020 нм, чим відповідно знижує вибірковість до самих волосяних фолікулів та підвищує ризик виникнення  побічних реакцій.

1295196576_depi_1.jpg

Чим відрізняються лазери між собою:
По своїй ефективності лазери для епіляції (рубіновий, александритовий, діодний, алюмінієво-гранатовий) практично не відрізняються. Відмінності є у сферах їх використання та побічних явищах:

– рубіновий лазер” може використовуватись у пацієнтів 1-2 типу шкіри, тобто коли колір волосся істотно темніший за  колір шкіри і не може бути використаний для людей із смуглою чи засмаглою шкірою.

– александритовий” – дозволяє без жодних ускладнень видаляти волосся у пацієнтів з 1-3 типом шкіри. Саме цей лазер є одним із найбільш поширених систем лазерної епіляції, оскільки ним найкраще та найменш болісно видаляти волосся як з малих так і з великих ділянок тіла (також інтимних зон).
– діодний лазер” – може використовуватись у пацієнтів з 1-4 типом шкіри але у зв’язку з недовгим  періодом  існування його на ринку, весь спектр побічних явищ ще не відомий.

– алюмінієво–гранатний” – високоефективний у людей з дуже темною шкірою, хоча ризик розвитку побічних явищ досить високий.

GentleLASE – лазерний епілятор, що є загальноприйнятим «Золотим стандартом» систем епіляції. Цей александритовий лазер з вбудованою системою охолодження шкіри по праву завоював величезну популярність у косметологів всього світу. Швидко та ефективно видаляє волосся, надаючи мінімум неприємних відчуттів пацієнтам. Лазерна епіляція – це GentleLASE от Candella!

Що таке александритовий лазер GentleLASE (Candella):
GentleLASE має великий діаметр імпульсу плями, що обробляється (до 12 мм). При цьому лікар, що проводить процедуру, не витрачає час на покриття шкіри гідрогелем– лазери містять запатентовану систему динамічного охолодження шкіри DCD. Перед лазерним імпульсом і після нього на шкіру напилюється невелика доза кріогену, що охолоджує її до оптимальної температури. Все це робить мінімальними неприємні відчуття пацієнта і в той самий час дає найкращі результати процедури, що дозволяє підвищувати потужність без ризику пошкодження шкіри. Не варто говорити, що всі спеціалісти однозначно вважають саме александритовий лазер GentleLASE кращим епілятором для типів шкіри I-IV, до яких відноситься абсолютна більшість населення країн СНД.

lazernaya-yepilyaciya-dlya-muzhchin.jpg

Великою перевагою лазерного епілятора GentleLASE є його висока захищеність від помилок персоналу. За допомогою сенсорної панелі управління оператор задає мінімальне значення потужності імпульсу і параметри DCD, лазер сам калібрується і тільки після цього оператор переставляє наконечник і натискає на педаль вмикача. Немає підбору фільтрів, так як у фотоепіляторів немає ні надлишкового, ні недостатнього охолодження шкіри.

Які є  показання та протипоказання для проведення процедур лазерної епіляції:
 Показання:

–    Небажане волосся темного кольору на різних ділянках шкірного покриву;
–    Подразнення після інших процедур видалення волосся;
–    Бажання позбутись небажаного волосся швидко та безболісно і на довготривалий час.

Протипоказання:
–    Вагітність та лактація;
–    Вік до 16 років;
–    Індивідуальна непереносимість лазера довжиною хвилі 755 нм;
–    5-6 фототип шкіри;
–    Захворювання шкіри: псоріаз, вітіліго, герпес та екземи в активній стадії;
–    Онкозахворювання, в тому числі злоякісні новоутвори шкіри;
–     Засмагла шкіри;
–     У жінок період критичних днів;
–     Прийом медичних препаратів, які є фотосенсибілізаторами (тетрацикліни і т.д ) під час проведення процедур лазерної епіляції;

Вимоги до проведення процедур лазерної епіляції:
Перед початком  процедур епіляції:

– Обмежувати, або по можливості, уникати попадання прямих сонячних променів на місця майбутньої обробки за 4 тижні до процедури.
– Не використовувати знебарвлення, висмикування волосся або воскову епіляцію за 6 тижнів до лікування.
– Використання кремів для автозасмаги повинно бути припинено за 10 днів до початку лікування.
– Якщо шкіра є засмаглою можливе  використання відбілюючих кремів або скрабів для тіла протягом 4 тижнів до проведення процедури.Засмаглу шкіру не можна піддавати лазерній епіляції, оскільки після лазерного впливу можуть з’явитись гіпопігментовані ділянки (білі плями), що зберігаються 2-3 місяці, а то і довше.
–  Якщо в минулому був наявний періоральний герпес, може виникнути необхідність у профілактичному призначенні противірусної терапії за 1 день до процедури і 2 дні після.
– Процедури лазерної епіляції не  проводяться під час вагітності і лактації (годування груддю).

У процесі процедури епіляції: 
– Шкіра повинна бути вимитою
– Довжина волосся для обробки лазером повинна становити 3-4 мм (при невідповідності буде проведено обрізання волосся або гоління).
– Епідермальні пігментні невуси (родимки) захищаються білим покриттям, оскільки вони також піддаються впливу лазера.
– Для знеболення процедури використовуються:
– Система динамічного охолодження  шкіри (кріоген)
– Кремовий анестетик і анестетик в речовині (при потребі)
– Анестетик в розчині (при потребі)
– Під час проведення процедури очі пацієнта і лікаря захищені спеціальними окулярами.
– На оброблюваній поверхні не повинно бути довгого волосся, оскільки існує ризик загорання.
– Процедуру жінкам бажано не проводити в критичні дні.

Після процедури лазерної епіляції:
– Відразу ж після впливу лазера шкіра реагує по- різному: від легкого почервоніння, що проходить протягом 10 хв. До почервоніння і незначного набряку, який може зберігатися на протязі 2-х днів (дуже рідко).
– На оброблену ділянку накладається лікувальний крем.
– Застосування кремів проти опіків або з антибіотиком можливе до 2-х днів, але зазвичай в цьому немає необхідності.
– Макіяж може бути нанесений на шкіру відразу ж після процедури, у випадку відсутності на ній подразнень після епіляції.
– Бажано використовувати нову косметику , щоб уникнути можливості інфікування.
– При потребі після процедури може бути нанесений сонцезахисний крем.
– Уникання попадання прямих сонячних променів на оброблені ділянки на весь період лазерної епіляції та використовувати сонцезахисний крем з SPF 40-50, особливо якщо процедури проводяться на обличчі.При засмаганні після процедури лазерної епіляції можуть з’явитись гіперпігментні плями.

  epilyaciya-grudi-i-zhivota-7.jpg

– Не терти і не травмувати оброблені ділянки на протязі 2-х днів.
– Якщо було видалено волосся у пахвовій ділянці, потрібно використовувати пудру або ароматичний тальк замість замість дезодоранту на протязі 24 годин після процедури. Щоб не підсилювати подразнення шкіри.
– Після процедур можна приймати легкий гігієнічний душ, але не купатись і не терти оброблену шкіру.
– Приблизно через 5-14 днів після процедури на поверхні шкіри можуть з’явитись волоски. Це не ріст нового волосся – це глибокі шари шкіри очищаються від відмерлих волосяних цибулин. Їх можна змити за допомогою скраба або якщо вони одиночні, то вищипати пінцетом.
– Не використовувати ніяких інших методів лікування (електроепіляцію, воскову депіляцію та ін.), що можуть пошкодити волосяний фолікул на протязі 4-6 т. після процедури. Може бути використане гоління або кремові депілятори.

Яка кількість процедур потрібна для повного видалення волосся:
Для кожної людини кількість процедур є індивідуальною. В середньому це 3-8 процедур. У  жінок з порушенням гормонального стану та у чоловіків кількість процедур може бути більшою.