Чистка обличчя

Догляд за шкірою

Пілінг

Карбокситерапія

Мезотерапія

Ботокс

Плазмоліфтинг

Газорідинний пілінг

Поліпептидні сироватки

Дерматоскопія

Видалення папілом, бородавок, судинних зірочок

Контурна пластика губ

Spa догляд за тілом

Комплексна діагностика волосся та шкіри голови

Парафінотерапія

Проколювання вушок

Пірсинг

Депіляція воском

Складовою формули успіху в сучасному житті є обов’язкова умова: потрібно бути моложавим та струнким.
Для Вас працюють лікарі-косметологи з вищою освітою. Використовують косметику тільки кращих косметичних фірм.

 (Австрія),      (Ізраїль)          

рН – шкіри (добре очищена шкіра – початок всіх початків !)

Всі вже начулися про цей термін з рекламних роликів, статей в журналах, від представників різних косметичних компаній і тому подібне. Але чи всі знають, про що йде мова і, що це за обов’язковий показник 5,5? За поняттями хімії,  рН – це показник кислотно – лужного середовища, коливається він від 1 до 14. рН =7 є нейтральним (вода має показник рН=7), все, що менше 7- має, кислотне середовище, все, що більше 7 – лужну (тверде туалетне мило, фарби для волосся, тверді дезодоранти, хімічна завивка).
При умиванні водою, ми часто відчуваємо шкіру стягненою і пересушеною – це пов’язано із зміною рН, оскільки показник для шкіри обличчя завжди має бути направлений в кислотну сторону (менше 7).  Варто назавжди для себе з’ясувати і запам’ятати, що саме в кислотному середовищі не відбувається ріст і розвиток більшості бактерій і грибів, а вмиваючись милом, або іншими лужними розчинами, ми самостійно зміщуємо цей показник в лужне середовище (більше 7). Так, хворі з запальними елементами, мають лужний показник рН шкіри.  При правильній тактиці лікування, а саме при правильному підборі засобів  для лікування (з кислотним показником рН)  динаміка лікування захворювання дає стійкий позитивний результат. Пацієнт відзначає швидке загоєння запальних елементів і подальшу відсутність рецидивів. При псоріазі показник рН шкіри, навпаки сильно змінений в кислотне середовище.
За наявності запальних елементів у пацієнтів косметологи насамперед акцентують свою увагу на роботі шлунково-кишкового тракту, на надмірне вживання солодкого, на порушення гормонального фону, генетичну схильність, порушення нервової системи і тому подібне і при цьому забувають про домашній догляд, а саме про особисту гігієну пацієнта. Добре очищена (вимита) шкіра це початок всіх початків. У наш час технологічного прогресу і появи всіляких косметичних засобів легко загубитися самому орієнтованому споживачеві.Тому найчастіше наші пацієнти вибирають те, що прорекламоване, те, що допомогло подрузі/другу, те, що дорожче або дешевше і тому подібне. Але безліч косметичних засобів і «баночок» не є вирішенням цих проблем і не знімає відповідальності з пацієнта за неналежний догляд за собою.    Почніть з елементарного – підбору засобу для умивання. Він у жодному випадку не повинен сушити, стягувати або викликати які-небудь дискомфортні відчуття. Для жирної шкіри – це гелеві очисники. Обов’язковим етапом очищення є тонізація. Тонік завершує стадію очищення шкіри, не лише від косметичних засобів, шкірного сала, продуктів обміну речовин, але і, що важливо – вирівнює рН. Тонік не повинен залишати на шкірі відчуття клейкості, стянутості або «тяжкості», після нього на шкірі має бути відчуття свіжості і чистоти. І лише після цих етапів очищення Ви можете наносити крем під очі, денний або нічний крем, або маску відповідно Вашому віку або проблемі.

Новинка!!!!
Німецька компанія “Biopolymer”розробила і застосувала нову

CRM-технологію поперечного структурування гіалуронової кислоти.

–    Біоревіталізація CRM-Sof
–    Просте відновлення шкіри;
–    Високий рівень ефективності та безпеки;
–    Найвищий рівень очистки гіалуронової кислоти;

Спосіб дії:
CRM-Soft імплантують в проміжну термальну тканину для поповнення між тканинного матриксу та інтрадермальної тканини, а також для відновлення втрачених анатомічних структур шкіри. Механізм його дії оснований на найсучаснішій біотехнології в продукуванні високо очищеної гіалуронової кислоти.
1 мл містить:
Гіалуронату натрію-  14 мг,
Sodium chloride-  6.9 мг,
Вода для ін’єкції до-  1.0 мл.

Показання та застосування:
–    Заміщує втрачену гіалуронову кислоту в шкірі
–    Підвищує еластичність
–    Покращує гідрацію шкіри
–    Надає шкірі свіжий вигляд завдяки ефекту ліфтингу

Ділянки, на котрих проводиться процедура:
–    Обличчя
–    Шкіра
–    Область декольте
–    Тильна сторона кистей рук

 

Техніка імплантації:
Імплантується CRM-Soft в проміжну дерму за допомогою голки 30G. Після імплантації CRM-Soft, щоб забезпечити рівномірний розподіл продукту, масажувати ділянку , що обробляється, легкими надавлюваннями.
CRM-Soft з легкістю розподіляється по тканинах. Результат, який можна досягнути, залежить від типу шкіри та правильності вибору показань.

Хімічний пілінг по методу Sweet skin System
Використання поверхневих пілінгів дозволяє вирішити ряд таких терапевтичних та естетичних проблем, як:

–    Гіперпігментація;
–    Фото- та біологічне старіння;
–    Лікування акне та постакне, підвищену чутливість шкіри.

Незважаючи на те, що процедура здається легкою, потрібно пам’ятати, що пілінг- це відповідальна терапевтична процедура з чітко розробленим протоколом.
Лінія Sweet skin System має ряд особливостей:

–    Поєднання гліколієвої кислоти та хітозану. Хітозан використовується в якості гелеутворювача, зволожувача, протизапального засобу. Гелеподібна структура пілінгуючої речовини забезпечує більш повільне та рівномірне проникнення кислоти , що робить процедуру пілінгу максимально контролюючою.
–    Широкий спектр концентрації пілінгуючих розчинів (25%, 35%, 40%, 50%, 70%) та рівні кислотності (рН)від 2,8 до 0,8, що дозволяє проводити вплив на різній глибині та з різною інтенсивністю, враховуючи індивідуальні особливості шкіри.
–    Наявність широкого спектру засобів домашнього догляду для пілінгової підготовки у формі гелів, кремів, лосьйонів, що містять гліколієву кислоту від 4 % до 20 % з рН 3,5.
–    Окрім гліколієвої кислоти, дані засоби містять зволожуючі, відбілюючи, протизапальні, антибактеріальні компоненти, а також антиоксиданти, мікроелементи, вітаміни. Це дозволяє індивідуально підібрати засоби для пацієнтів з особливим типом шкіри та досягнути максимальних результатів терапевтичної дії. Передпілінгова підготовка адаптує шкіру до впливу кислот та покращує якість та переносимість кабінетних процедур.
–    Для постпілінгової реабілітації використовуються засоби, що мають високий регенераційний та захисний потенціал. Дані препарати мають різноманітну текстуру (виворотки, креми, емульсії), різноманітну направленість впливу (захист, зволоження, депігментація, протизапальна дія), що дозволяє підібрати препарат в залежності від типу та проблем шкіри
Необхідно використовувати протягом 3-4 днів після процедури домашніх засобів для постпілінгової реабілітації зі зволожуючою, пом’якшючою, стимулюючою, регенеруючою дією. Препарати, що містять гліколієву кислоту на цей період виключаються. В сонячні дні обов’язково використовуються засоби з УФ- фільтрами, ступінь захисту не менше 30.

Ін’єкційні омолоджування або «краса через голку»
В сучасному світі існує безліч речей, які здатні полегшувати і покращувати якість нашого життя. Нічого не стоїть на місці – це стосується і медицини, і косметології. На сьогоднішній день існує безліч процедур, апаратів, методик і всі вони по своєму хороші і обов’язково вживані в практиці будь-якого лікаркя-косметолога. До цих процедур відноситься і ін’єкційне омолоджування. Найпоширенішими методами ін’єкційної корекції вікових змін є:
– мезотерапія
– біоревітализація (редермализація)
Багато клієнтів зробили або хочуть зробити ці процедури, але… Чи всі розуміють специфіку і відмітні якості кожного з методів?

Мезотерапія
Почнемо з найпершої методики, про яку давно всі чули, і яка має як своїх прихильників, так і противників, – це мезотерапія. Відкриття мезотерапії сталося в 1952 р. лікарем, і сталося це, як і все геніальне, абсолютно випадково. Суть процедури полягає в тому, що в мікродозах шприцом (або шприцом – пістолетом) в певне місце в шкірі вводяться коктейлі з вітамінів, лікувальних екстрактів, гомеопатичних витягів і тому подібне при мікротравмі в підшкірному шарі посилюється місцевий кровообіг, активізуються обмінні процеси і йде швидке оновлення клітин. Цей метод грунтується на індивідуальному підборі препарату-коктейля, згідно із зібраним анамнезом пацієнта. Побічними ефектами цієї процедури є різного типу і складності алергічні реакції.

 

Біоревіталізація – “біопожвавлення”
Мабуть, наймолодший, але вже досить популярний метод не лише корекції вікових змін шкіри, а також корекції шрамів, пігментації, чутливості і втрати вологи шкіри. Це метод внутрішньошкірного введення гелів на основі гіаллуронової кислоти. Гіаллуронова кислота входить до складу сполучної тканини, епітеліальної і нервової тканин, займає міжклітинний простір, відповідає за каркас, гідратацію шкіри (зволоження), володіє імуностимулюючими, гіпоалергенними властивостями і є сильним антиоксидантом, стимулює синтез фібробластів, еластину і колагену. Стабілізована гіаллуронова кислота вводиться малими дозами прицільно в ті зони, які підлягають корекції. Цей метод є пролонгованим, оскільки з часом, після процедури, наголошується виражене посилення ефекту за рахунок оптимізації обмінних процесів і відновленні міжклітинного середовища в дермі. Гіаллуронова кислота буквально «оживляє» шкіру і є основою «Anti- age» терапії, готуючи її до наступного, радикальнішому етапу омолоджування.
 
Біоревіталізация також вперше знайшла своє вживання в медичній практиці, а саме в офтальмохірургії. Сама процедура проводиться під місцевою анестезією (анестезуючий крем «Емла»), за рахунок чого проходіт дуже комфортно, безболісно і без відриву від соціального життя. Клієнт сміливо може займатися активним способом життя безпосередньо після процедури. Хочеться відзначити яскравий ефект процедури особливо у чоловіків, адже мало які ін’єкційні методи застосовні для їх шкіри.


Platelet Reached Plasma – терапія (плазмоліфтинг –  збагачена тромбоцитами плазма)
 — інноваційно-ін’єкційний метод омолодження шкіри, який грунтується на природній властивості організму до самовідновлення. PRP – терапія (плазмоліфтинг) — прорив у медицині, в тому числі і в косметології. Цей метод володіє вираженим тривалим ефектом, який залежить від індивідуальних особливостей організму.

В результаті PRP – терапії (плазмоліфтингу) відбувається вплив на глибокі шари шкіри – запускаються природні процеси омолодження і регенерації. Після курсу лікування шкіра стає більш тонізованою, появляється здоровий і сяючий колір та відновлюються обмінні процеси.

Дану процедуру можна поєднувати з мезотерпапією.

PRP – терапія (плазмоліфтинг) відома з 1996 р. Метод особливо популяризувався у стоматології. У 2003 році було запропоновано ін’єкційну форму PRP – терапії.

Механізм дії даної процедури: мільйони тромбоцитів, введені в шкіру активізуються і вступають в реакцію з фібрином, вибудовують у шкірі каркас із біологічно активних фібринових ланцюгів. Паралельно фактори росту активують фібробласти, які у свою чергу стимулюють синтез нового колагену, еластину, гіалуронової кислоти.

Дану процедуру можна проводити в будь-яку пору року та на таких ділянках тіла: обличчя, шия, зона декольте, верхня половина грудей, кисті рук, живіт, свіжі стриї (розтяжки), волосиста частина голови.

Покази:

1.вікові зміни шкіри: зморжки, зниження тонусу та еластичності шкіри;
2.ознаки фотостаріння, пігментації;
3.сухість та лущення шкіри;
4.акне;
5.рубці;
6.повільний ріст, випадіння та ламкість, тьмяний колір волосся,;
7.себорея в/ч голови, лупа;
8.необхідність реабілітації після агресивних лазерних та хімічних впливів;

Протипокази:

1.вагітність та період лактації;
2.цукровий діабет;
3.онкозахворювання;
4.порушення згортання крові;

Можливі негативні наслідки:

1.незначний набряк та гіперемія шкірних покривів;
2.можливість утворення синця (петехії) у ділянці ін’єкції (індивідуальна особливість);

Проте ці насліди процедури проходять протягом 2-х годин і довше.

Важливо знати, що в індивідуальних випадках у період менструального циклу відмічається загострення больової чутливості до ін’єкцій.

Як відбувається процедура плазмоліфтинг:

1-й етап — підготовка: за 1 день до процедури необхідно утриматись від занять активного спорту, виключити жирну та жарену їжу, алкоголь; за 4 год. до процедури утриматись від прийому їжі, вживати не менше 2л води;

2-й етап — забір венозної крові необхідної кількості у сетрифіковані стерильні пробірки. Ці пробірки поміщають у цетрифугу, де кров буде розділена на 3 фази (бідна тромбоцитарна плазма, багата тромбоцитарна плазма, еритроцити). Отримана плазма вводиться у дерму пацієнту та по типу мезотерапії, попередньо знечуливши шкіру.

Відгуки

Пацієнти відмічають перші ефекти вже після 2-х тижнів, оскільки через 48 год. від початку лікування запускається процес омолодження – шкіра насичується поживними речовинами, покращується її тургор та еластичність, відбувається утворення нових колагенових волокон, а після проведення 3-х процедур – зменшення дрібних та розгладження глибох зморшок, овал обличчя набуває чіткіших рис. Ті пацієнти, які тривало боролись з випадінням волосся, вже після 2-х процедур помітили значну позитивну динаміку. Пацієнти відмічають, що дискомфорт при даній процедурі мінімальний.

Післяпроцедурний період.  Дана процедура не є хірургічним методом, але все — таки відноситься до інвазивних, тому необхідно утриматись від відвідування солярія, саун, басейна. Витримати паузу (10-14 днів) до наступної процедури (пілінг, плазмоліфтинг, мезотерапія). Протокол лікування вимагає від 3 до 5 процедур, проте все залежить від стану здоров’я вашої шкіри та волосся і може сягати 10.