Гладенька шкіра, струнка фігура, бадьорий і відпочилий вигляд– саме за цим звертаються клієнти до косметологів нашого салону. Представлені нижче процедури переконають, що Ваші сподівання не марні, адже зусилля наших фахівців спрямовані на те, щоб продовжити красу і молодість Вашого обличчя та тіла, зробити шкіру пружною та сяючою. І, звичайно ж, додати енергії та гарного настрою.

Вологі “Віскі” обгортання
У професійних колах методику вологих обгортань Aromaderm від професійної косметичної марки STYX Naturcosmetic (Австрія) зазвичай називають “Віскі”. Це пояснюється захоплено-ейфоричним станом і комфортними відчуттями пацієнтів протягом усього часу проведення процедури. Методика вологих “Віскі»-обгортань Aromaderm є тим засобом комплексної боротьби з надлишковою вагою та целюлітною деформацією контурів тіла, у якому поєднується висока результативність корекції фігури з ангіопротекторною та омоложуючою дією. За основу методики при створенні цієї процедури австрійські фармакологи взяли систему водолікування Себастіана Кнейпа, основні постулати якої – «розчинення, видалення та зміцнення». Обгортання Aromaderm хвилеподібно зміцнюють місцеву температуру тканин, провокуючи організм до відновлення термобалансу за допомогою посилення ліполізу; стимулюють метаболізм та енергообмін. Бандажі під час обгортання виконують роль абсорбуючої основи, яка видаляє вивидені через шкіру токсичні речовини та продукти застою. Методика вологих обгортань майже не має протипоказань. Фахівці STYX Naturcosmetic створили універсальну схему процедури, яка базується на індивідуальному підході до проблеми й ліквідує саму причину виникнення.

Після процедур «Віскі»-обгортання забороняється:

–          Протягом 5-8 годин приймати душ і ванну;
–          Засмагати, відвідувати солярій;
–          Відвідувати сауну.

 Очікувані результати від курсу обгортань (10-12 процедур):

–       зниження ваги на 5-8 кг,
–       зменшення об’ємів тіла на 4-10 см,
–       зменшення рельєфу локальних жирових відкладень,
–       лістинг шкіри,
–       підвищення пружності тіла,
–       зменшення старих і зникнення свіжих стрий,
–       зменшення варикозу та куперозу,
–       усунення набряків,
–       контроль апетиту,
–       легке, гнучке, пластичне тіло.

Вологі “Віскі”- обгортання Aromaderm застосовують також як терапевтичну основу для глобально діючих косметичних методик для обличчя та тіла (лікування вугрової хвороби, усунення землистого кольору і втомленого вигляду шкіри тощо).

Термоактивні сухі антицелюлітні обгортання
Обгортання виконуються гелями Cellogel від професійної космецевтичної марки STYXNaturcosmetic (Австрія), що вже зарекомендували себе як ефективний догляд, що забезпечує швидкі результати в корекції фігури. Косметика Cello-gel, зснована на принципах аромотерапії та натуропатії, комплексно вирішує не тільки проблеми зайвої ваги і целюліту, але й супутніх патологій. За концентрацією термоактивних компонентів контурні гелі Cello-gel поділяються на «М’який», «Середній», «Сильний» та «Екстра», які застосовуються залежно від ступеня целюліту, типу шкіри і місця призначуваної процедури курсі корекції фігури клієнта. Якщо проблема целюліту поєднуються  з віковими змінами шкіри, ефективним стане застосування гелів Cello-gel «З ікрою та неролі» та «Центела».
Оптимальний курс: 5-8 процедур один раз на 2-3 дні.

Очікувані результати:
–       
позбавлення целюліту,
–       зменшення набряків,
–       детоксикація організму,
–       зниження ваги і нормалізація обміну речовин,
–       відновлення мікроциркуляції і лімфо течії,
–       підвищення еластичності шкіри,
–       усунення стрий,
–       зменшення судинного малюнку,
–       покращення загального самопочуття,
–       приплив сил та енергії.