Автозасмага методом “Airbrush tanning”

Наш салон пропонує єдиний у Львові метод швидкої засмаги для жінок та чоловіків, які бажають отримати швидку, рівномірну, природну  та основне – не шкідливу засмагу за 1 годину.

Система Airbrush tanning  розпилює рідину-лосьйон по всьому тілу, який містить активний компонент ДНА (дигідроцид ацетона), що міститься у більшості засобів для створення штучної засмаги. ДНА вступає в реакцію з амінокислотами верхніх шарів шкіри і змушує їх темніти. ДНА успішно використовується в косметичних продукціях вже протягом 30-ти років, що доводить його безпечність для здоров’я. Також лосьйон містить зволожуючі та живильні вітамінні компоненти, зокрема «Алое вера», вітаміни А та Е. Лосьйон не містить ніяких сонцезахисних засобів і може використовуватись з природною засмагою. Проводиться попередня підготовка до процедури пілінг- скрабування всього тіла для того, щоб зняти мертвий шар шкіри і щоб засмага лягла рівномірно та утримувалася довше.

Система  Airbrush використовується для того, щоб рівномірно і м’яко розпилювати лосьйон безпосередньо на шкіру. Всього 10-20 хв достатньо, щоб нанести лосьйон на все тіло. Активні речовини продовжують діяти протягом 5-8 годин, змушуючи шкіру темніти. Рекомендується не приймати душ протягом 8 годин після розпилення.
Після процедури Ви почуватиметесь так, ніби щойно приїхали з морського узбережжя. Засмага утримується від 7 до 14 днів в залежності від типу шкіри та її структури. Додаткові сеанси можуть проводитись по бажанню клієнта, не завдаючи шкоди здоров’ю.
Швидкість та чудовий результат не залишать Вас байдужими.
Автозасмага від That’so – альтернатива ультрафіолету!!!!!
Ця автозасмага прекрасно підходить для коктейль-прийомів, вечірок, незаміная для пляжу. Завжди відмінна засмага, коли б Ви не захотіли.
Існує безліч способів отримати моментальну засмагу цілий рік.Одним з них є солярій, засмага в котрому ідентична натуральный, проте вона має багато противників і ряд протипоказань. Для тих, кому протипоказаний солярій, автозасмага є найкращою альтернативою.


 awers medal smal  medal targi lodzkie  medal winner american spa 2010

МАРКА SUNFX У БОРОТЬБІ З РІЗНИМИ ІНШИМИ ФІРМАМИ ЗНОВУ ОТРИМАЛА НАГОРОДУ ZŁOTY MEDAL MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH 2012 Р. В ЦЬОМУ РОЦІ МЕДАЛЬ БУЛА ПРИСУДЖЕНА ПРЕПАРАТАМ SUNFX ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ ТА ІННОВАЦІЇ.

Професійне обладнання SunFX , в поєднанні з природними рідинами для засмаги з натуральними інгредієнтами, гарантує високу якість послуг і підтверджує безпеку процедури, навіть для дуже чутливої , світлої шкіри , людей з вітіліго , людей з алергічною шкірою і майбутніх мам. Рідини доступні в трьох відтінках, які можна відповідно підбирати до кольору шкіри.

6953425 orig

 

SunFX Pro TowerЯК  ДІЄ  СИСТЕМА  ЗАСМАГИ  SunFX ?Засмагла  шкіра  виглядає  здоровою  і  елегантною.Отримання  видимого ефекту засмаги  на сонці  або в солярії вимагає терпіння. Крім того, не кожен може піддаватися впливу шкідливих випромінювань  УФ,яке  може  викликати  подразнення шкіри, алергію або  знебарвлення. Засмага  SunFX  -це послуга  яка підходить  для  всіх  тих, хто  погано  реагує на  УФ-випромінювання, наприклад для людей з ясною карнацією. Процедура  виконується стоячи  в спеціальній  кабіні  SunFX,  за  допомогою аплікатора  розпилюється рідина для засмаги.  Колір засмаги  підбирається індивідуально для кожного клієнта. Препарати, що використовуються для процедури не мають запаху, не містять  спирту,  парфумів  та консервантів,  тому  послуга пропонується  також  вагітним жінкам і людям з чутливою шкірою або вітіліго. Нанесення косметичної рідини триває близько 5-10 хвилин. Спочатку  для отримання найкращих результатів  потрібно зробити пілінг(скраб) всоьго тіла. Після застосування рідини для засмаги, висушується все тіло  до  повного вбирання  препарату. Всі пристрої SunFX мають функцію сушіння. В день засмаги рекомендується  одягнутись  в темний  одяг,тому  що  колір фіксується від  5  до  8  годин. Слід  зачекати  принаймні 5 годин  перш  ніж  приймати  душ. Ефект  тримається  від  7  до  10  днів. При наступних процедурах – навіть  до  14  днів.  Якщо ви  хочете  виглядати красиво в особливий день, краще засмагу робити за два або один день до цього.
cream2 Косметика  для догляду за шкірою до і  після засмаги


SunFX – це також серія косметики для догляду за тілом до і після голлівудської засмаги.
Ефективно збільшує ефект засмаглої шкіри.

cream1