педикюр

Наші ноги заслуговують уваги не тільки літом, коли вони виставляються на загальну увагу, але і в будь-який період року.

Види педикюру

– обрізний педікюр:
Його ще називають класичним. Тут шкірка навколо нігтя – кутикула- обрізується, а ороговівша шкіра зі ступні видаляється спеціальним лезом.

– необрізний педікюр:
Він же – Європейський, сухий та безпечний. Відрізняється від класичного тим, що ороговівша шкіра п’ятки оброблюється спеціальним скребком чи пилочкою з грубим абразивом, а кутикулу не обрізають – на неї наносять спеціальний крем і відсовують до основи нігтя лопаточкою або ватною галочкою.

– апаратний педікюр:
На відміну від звичайного педікюру при апаратному використовується не скальпель, а спеціальні шліфувальні насадки та ковпачки, що підбираються індивідуально під кожного клієнта. Апаратний педікюр і сучасні методики корекції нігтів можуть допомогти забути про біль, що провокується вростаючими нігтями, відновити ніготь.

Основною особливістю апаратного педікюру є те, що стопу попередньо не потрібно розпарювати у воді. Замість неї застосовуються спеціальні пом’якшуючі креми для загрубівшої шкіри і речовини для жорстких і врослих нігтів. Вони мають дезінфікуючі властивості і діють тільки на відмерлі ороговілі клітини, не задіваючи живу тканину.
Це рахується великою перевагою, так як практично повністю анулюється ймовірність розповсюдження грибкових захворювань. Також стерильній обробці піддаються самі інструменти для апаратного педікюру.

До інших плюсів апаратного педікюру можна віднести безпеку , що мінімалізує травматизм і анулюється можливість інфікування – так як тканина не зрізається.

– SPA- педікюр:
Це нова технологія по догляду за нігтями. За допомогою спеціальних препаратів досягається неймовірний ефект: ідеально доглянуті нігті, приємний, стійкий аромат і довготривалий ефект.

– масаж ніг:
Масаж ніг є оздоровчою та профілактичною процедурою для всього організму: стимулюючи біологічно активні точки на ступнях, ви покращите стан усіх життєво важливих органів.

– чоловічий педікюр
Він набирає все більшу популярність, так як це не тільки естетика, але і лікування- видалення мозолів, профілактика виникнення грибкових захворювань і деформації нігтів. В сильної половини людства великою популярністю користуються апаратний та SPA- педикюр.

Обратный звонок