масаж

Інші різновиди масажу

Загальний оздоровчий масаж «Подих Дао»
У цьому масажі використовується найбільше ефективні техніки Західної та Східної шкіл масажу. Масаж «Подих Дао» гармонізує всі процеси в організмі, Здійснює природний лімфо дренаж, усуває всі застійні процеси у тканинах, знімає стрес і енергетичні блоки, позбавляє від депресії, повертає тілу здоров’я, силу, легкість, гнучкість, красу та молодість.

Спеціальний масаж «Дотик Дзен».
У процесі цього масажу здійснюється м’яке нетравматичне вправлення хребців і робота з іншими суглобами, які потребують корекції. М’яке розтягування і вправлення забезпечують вільний потік енергії в тілі, що позбавляє пацієнта від болю, повертає бадьорість і здатність вести активний спосіб життя.

Спеціальний масаж «красивий живіт, стрункі ноги».
Унікальна методика, що дозволяє очистити кишечник від накипу і шлаків природним не медикаментозним шляхом, що усуває внутрішні причини целюліту, геморою, набряків ніг і варикозного розширення вен. Цей метод дозволяє повернути вам плоский і пружній живіт, покращення травлення, позбутися від целюліту, активізувати вашу життєву енергію.

Спеціальний масаж «Інь-Ян».
Цей масаж заснований на кращих прийомах акупунктури і рефлексотерапії стародавньої китайської та японської традицій. При впливі на акупунктурні точки на ногах, руках, обличчі, вухах і тілі очищаються енергетичні канали, відновлюється баланс в організмі, тілу повертається здоров’я, краса і молодість, а духу чистота і гармонія.

Спеціальний масаж для чоловіків «Нефритовий дракон»
Унікальна стародавня китайська методика «Нефритовий дракон» є ефективним засобом для відновлення статевої функції, активізації сексуальної енергії у чоловіків, є профілактикою роботи передміхурової залози, знімає болі в попереку.

Спеціальний комплекс активно-пасивних вправ.
Спеціальний комплекс активно-пасивних самовідновлюючих вправ, що спрямований на оздоровлення хребта, корекцію постави, зняття блоків і зажимів.

Обратный звонок