масаж

Є віками випробуваний засіб, який зміцнює здоров’я людей, піднімає їхній життєвий тонус, робить м’язи сильними і пружними.
Це – масаж.

Види масажу

Масаж – це сукупність прийомів механічного дозованого впливу на різні ділянки поверхні тіла людини; застосовується з лікувальною, профілактичною, гігієнічною, косметичною, а також спортивно-тренувальною метою. Професійний масаж сприяє зняттю стресу, який є причиною багатьох захворювань.

Він розслабляє, зменшує біль, покращує роботу кишечника, циркуляцію крові та лімфи, що покращує виведення токсинів.

ізні прийоми під час масажу мають свою спрямованість. Легкі натискання у поєднанні з повільними плавними рухами розслабляють. При інтенсивнішому тиску стимулюється циркуляція крові та лімфи. Клітини наповнюються киснем. Глибокі натискання долонею стимулюють м’язовий тонус, при цьому знищуються і виводяться з організму токсини. Також скорочується жировий прошарок і поліпшується циркуляція лімфи.

Залежно від завдань розрізняють наступні види масажу: гігієнічний (косметичний), лікувальний, спортивний

Комплексно вирішують проблеми надлишкової ваги, целюліту; поєднують високу результативність корекції фігури з ангіопротекторною і омолоджуючою дією.

 

Антицелюлітний масаж: під час масажу проходить посилення кровообігу, покращується відтік лімфи. Будь-які процедури по боротьбі з целюлітом (креми, маски, ванни, обгортання) стають особливо ефективними в поєднанні з багато численними видами антицелюлітного масажу, котрий наші майстри направлять на активізацію кровоточу і процесу обміну в проблемних зонах.

М’який поверхневий масаж: цей вид масажу припускає використання різних прийомів, що впливають на шкіру і поверхневі м’язи і тканини, щоб полегшити біль і зняти напругу. Дотики допомагають поліпшити циркуляцію крові і підвищити рідинний обмін між тканинами.

Такі різновиди масажу, як шведський, спортивний, лімфатичний і фізіотерапевтичний, особливо добре підходять для цих цілей, оскільки впливають на анатомію і фізіологію тіла, відновлюючи життєві сили і забезпечуючи повну релаксацію.

Холістичний масаж також працює з м’якими тканинами тіла, але його головною метою є фізіологічна релаксація. Тут переважають усипляючі погладжування, що заколисують мозок, заспокійливі нервову систему, такі, що повертають відчуття рівноваги і що знімають тим самим внутрішню напругу.

Дотики, що дарують енергію, і атмосфера турботи і доброзичливості під час сеансу масажу розглядаються як головний засіб перетворення. Холістичний сеанс може також комбінувати прийоми терапевтичного і лікувального масажу, але все-таки його головною метою залишається розслаблення тіла і мозку.

Обратный звонок