SPA – манікюр

SPA манікюр

Для тих, хто не хоче, щоб їх руки видавали їх вік, прекрасно підійдуть препарати, що містять розчинні кераміди. Вони не тільки пом’якшать, допоможуть повернути еластичність, зволожать і омолодять шкіру, але й зроблять м’який та ефективний пілінг. Ця процедура настільки ж приємна, наскільки і корисна: різноманітні духмяні добавки перетворюють її в сеанс аромотерапії, що завжди позитивно відображається на загальному самопочутті.

По закінченню процедури SPA-манікюру проводиться розслаблюючий масаж кистей рук – він допоможе зняти втому та напругу, а також підніме настрій.

Методика виконання SPA – манікюру:

  1. Знімають рештки старого лаку.
  2. З допомогою пилочки надається потрібна форма нігтям.
  3. Розм’якшується кутикула і пом’якшується шкіра рук спеціальним засобом, що входить в набір для SPA – манікюру.
  4. Попередня обробка кутикули. Використовуються спеціальні засоби для подальшого розм’якшення і часткового видалення кутикули.
  5. Видалення кутикули
  6. Поверховий пілінг. Наноситься засіб, котрий забезпечує поверхове відшарування ороговілих клітин і готує шкіру для глибокого пілінгу.
  7. Глибокий або хімічний пілінг. На цьому етапі наноситься на шкіру рук препарат, що відповідає за хімічний пілінг і протягом 2-3 хвилин масажуючими рухами втирається. На цьому етапі проходить зволоження , за живлення дрібних тріщин і пом’якшення шкіри рук.
  8. Масаж і глибоке зволоження. З допомогою спеціального засобу робиться масаж рук до самого ліктя. На цьому етапі проходить «шліфовка» шкіри,склеювання і глибоке зволоження, надання шкірі еластичності та гладкості. Компоненти, що входять до складу препарату забезпечують захисну функцію шкірі рук, створюючи захисну плівку, що утримує вологу на поверхні рук, проходить високоякісне зволоження
  9. Надається здоровий блиск поверхні нігтя полірувальним апаратом.
  10. При бажанні можна покрити нігті зміцнювальним , лікувальним засобом або ж кольоровим лаком.

Переваги SPA – манікюру

SPA-манікюр – це комплексний догляд, що включає в себе високоякісне пом’якшення рук, мякий, але ефективний пілінг, збагачення шкіри натуральними вітамінами та керамідами.

SPA-манікюр – це перенесення з буденності в світ розкоші та блаженства. Це елітна процедура, що дозволяє зробити будь-які руки доглянутими. Аромотерапевтичні масла додадуть манікюру вишуканості та неповторності.

Обратный звонок