манікюр

З давніх-давен склалася думка, що доглянуті нігті та руки – це престиж, комфорт, почуття впевненості жінки та чоловіка в собі, адже такі руки є свого роду візитною карткою.

Види комплексного професійного догляду за руками

У нашому салоні Ви зможете вибрати різні види комплексного професійного догляду за руками та нігтями рук:

– гігієнічний манікюр:
Нігті мають проходити щоденний догляд і піддаватись гігієнічному манікюру, який включає, головним чином, правильну стрижку нігтя і ґрунтовне чищення передніх ділянок нігтьового жолобка. У цьому вам допоможуть наші кваліфіковані майстри, котрі створять найбільш сприятливі умови для здорового зростання ваших нігтів і відсутність умов для зростання бактерій або вростання нігтя.

– європейський (не обрізний ) манікюр:
Його називають не обрізним через те, що він проводиться без допомоги ножиць.Спочатку майстер підпилює нігті, потім на кутикулу наноситься спеціальна рідина, в склад котрої входять молочні і фруктові кислоти. Вони бережно розм’якшують шкірку навколо нігтя і попереджує її подальший ріст. Почекавши кілька хвилин, проводиться видалення шкірки за допомогою палички із апельсинового дерева і саміту.

– класичний (обрізний) манікюр:
Цей вид манікюру є найбільш поширеним в нашій країні. Використання «водних» процедур при цьому манікюрі, дозволяють називати його «мокрим». Спочатку , до замочування, нігтям придається бажана форма з допомогою пилочок. Замочування проводиться в спеціальному розчині, котрий повинен розм’якшити кутикулу, підготовивши їх до видалення і створити розслаблюючу і заспокійливу дію на шкіру рук в цілому. Після ванночки пом’якшуючу кутикулу виділяють і видаляють за допомогою манікюрних щипчиків. По закінченню на кутикулу наноситься живильне масло, що легкими масажними рухами втирається в шкіру навколо нігтя і розподіляється по всій нігтєвій пластині.

– апаратний манікюр:
Його застосовують виключно до сухої шкіри рук. Процедура видалення кутикули виконується за допомогою швидких шліфувальних насадок, що обертаються, які повністю замінюють майстрові щипчики, ножиці, апельсинові палички і т.д.

Обратный звонок