лазерна епіляція

Набридли болісні і безрезультатні методи боротьби із небажаним волоссям, постійне гоління та подразнення після цього? Тоді на допомогу Вам прийде лазерна епіляція.

Що таке лазерна епіляція?

Лазерна епіляція – це сучасний, надійний і безболісний метод видалення небажаного волосся назавжди. Проводиться на обличчі та тілі як жінкам, так і чоловікам.
Принцип видалення небажаного волосся системою лазерної епіляції – це теплове пошкодження волосяного фолікула завдяки вибірковій дії світлового променя на меланін (природний пігмент, що знаходиться в цибулині волосяних фолікулів), внаслідок чого волосина випадає.

Переваги лазерної епіляції над іншими методами

Традиційні технології видалення волосся, такі як гоління, вищипуванням, креми, воскова епіляція, забезпечують лише тимчасовий результат. До недавнього часу єдиним методом видалення небажаного волосся на довготривалий термін був метод електроепіляції.

В ході цієї процедури використовується тонка голка, яка вводиться в природні отвори шкірного волосяного фолікула за напрямком росту волосся та подається струм. Проте процедура є достатньо болючою.

Також існує метод видалення небажаного волосся шляхом фотоепіляції. По принципу дії лазерна та фотоепіляція практично нічим не відрізняються: довжина хвилі лазера чітко зафіксована – 755 нм і вибірково поглинається клітинами – мінинями, що знижує ризик виникнення побічних явищ, а діапазон довжини хвиль фотоепілятора (ламки- спалахи) становить від 510 до 1020 нм, чим відповідно знижує вибірковість до самих волосяних фолікулів та підвищує ризик виникнення побічних реакцій.

Чим відрізняються лазери між собою

По своїй ефективності лазери для епіляції (рубіновий, александритовий, діодний, алюмінієво-гранатовий) практично не відрізняються. Відмінності є у сферах їх використання та побічних явищах

– “александритовий” – дозволяє без жодних ускладнень видаляти волосся у пацієнтів з 1-3 типом шкіри. Саме цей лазер є одним із найбільш поширених систем лазерної епіляції, оскільки ним найкраще та найменш болісно видаляти волосся як з малих так і з великих ділянок тіла (також інтимних зон).

– “діодний лазер” – може використовуватись у пацієнтів з 1-4 типом шкіри але у зв’язку з недовгим періодом існування його на ринку, весь спектр побічних явищ ще не відомий.

– “алюмінієво–гранатний” – високоефективний у людей з дуже темною шкірою, хоча ризик розвитку побічних явищ досить високий.

Що таке александритовий лазер GentleLASE (Candella)

GentleLASE має великий діаметр імпульсу плями, що обробляється (до 12 мм). При цьому лікар, що проводить процедуру, не витрачає час на покриття шкіри гідрогелем– лазери містять запатентовану систему динамічного охолодження шкіри DCD.

Перед лазерним імпульсом і після нього на шкіру напилюється невелика доза кріогену, що охолоджує її до оптимальної температури. Все це робить мінімальними неприємні відчуття пацієнта і в той самий час дає найкращі результати процедури, що дозволяє підвищувати потужність без ризику пошкодження шкіри. Не варто говорити, що всі спеціалісти однозначно вважають саме александритовий лазер GentleLASE кращим епілятором для типів шкіри I-IV, до яких відноситься абсолютна більшість населення країн СНД.

Великою перевагою лазерного епілятора GentleLASE є його висока захищеність від помилок персоналу. За допомогою сенсорної панелі управління оператор задає мінімальне значення потужності імпульсу і параметри DCD, лазер сам калібрується і тільки після цього оператор переставляє наконечник і натискає на педаль вмикача. Немає підбору фільтрів, так як у фотоепіляторів немає ні надлишкового, ні недостатнього охолодження шкіри.

Обратный звонок