косметологія

Косметологія

Складовою формули успіху в сучасному житті є обов’язкова умова: потрібно бути моложавим та струнким.
Для Вас працюють лікарі-косметологи з вищою освітою. Використовують косметику тільки кращих косметичних фірм.

рН – шкіри. Добре очищена шкіра – початок всіх початків !

Всі вже начулися про цей термін з рекламних роликів, статей в журналах, від представників різних косметичних компаній і тому подібне. Але чи всі знають, про що йде мова і, що це за обов’язковий показник 5,5? За поняттями хімії, рН – це показник кислотно – лужного середовища, коливається він від 1 до 14. рН =7 є нейтральним (вода має показник рН=7), все, що менше 7- має, кислотне середовище, все, що більше 7 – лужну (тверде туалетне мило, фарби для волосся, тверді дезодоранти, хімічна завивка).

При умиванні водою, ми часто відчуваємо шкіру стягненою і пересушеною – це пов’язано із зміною рН, оскільки показник для шкіри обличчя завжди має бути направлений в кислотну сторону (менше 7). Варто назавжди для себе з’ясувати і запам’ятати, що саме в кислотному середовищі не відбувається ріст і розвиток більшості бактерій і грибів, а вмиваючись милом, або іншими лужними розчинами, ми самостійно зміщуємо цей показник в лужне середовище (більше 7). Так, хворі з запальними елементами, мають лужний показник рН шкіри. При правильній тактиці лікування, а саме при правильному підборі засобів для лікування (з кислотним показником рН) динаміка лікування захворювання дає стійкий позитивний результат. Пацієнт відзначає швидке загоєння запальних елементів і подальшу відсутність рецидивів. При псоріазі показник рН шкіри, навпаки сильно змінений в кислотне середовище.

За наявності запальних елементів у пацієнтів косметологи насамперед акцентують свою увагу на роботі шлунково-кишкового тракту, на надмірне вживання солодкого, на порушення гормонального фону, генетичну схильність, порушення нервової системи і тому подібне і при цьому забувають про домашній догляд, а саме про особисту гігієну пацієнта. Добре очищена (вимита) шкіра це початок всіх початків. У наш час технологічного прогресу і появи всіляких косметичних засобів легко загубитися самому орієнтованому споживачеві.Тому найчастіше наші пацієнти вибирають те, що прорекламоване, те, що допомогло подрузі/другу, те, що дорожче або дешевше і тому подібне. Але безліч косметичних засобів і «баночок» не є вирішенням цих проблем і не знімає відповідальності з пацієнта за неналежний догляд за собою.

Почніть з елементарного – підбору засобу для умивання. Він у жодному випадку не повинен сушити, стягувати або викликати які-небудь дискомфортні відчуття. Для жирної шкіри – це гелеві очисники. Обов’язковим етапом очищення є тонізація. Тонік завершує стадію очищення шкіри, не лише від косметичних засобів, шкірного сала, продуктів обміну речовин, але і, що важливо – вирівнює рН. Тонік не повинен залишати на шкірі відчуття клейкості, стянутості або «тяжкості», після нього на шкірі має бути відчуття свіжості і чистоти. І лише після цих етапів очищення Ви можете наносити крем під очі, денний або нічний крем, або маску відповідно Вашому віку або проблемі.

Обратный звонок