автозасмага

Автозасмага методом “Airbrush tanning”

Наш салон пропонує єдиний у Львові метод швидкої засмаги для жінок та чоловіків, які бажають отримати швидку, рівномірну, природну та основне – не шкідливу засмагу за 1 годину.

Система Airbrush tanning розпилює рідину-лосьйон по всьому тілу, який містить активний компонент ДНА (дигідроцид ацетона), що міститься у більшості засобів для створення штучної засмаги. ДНА вступає в реакцію з амінокислотами верхніх шарів шкіри і змушує їх темніти.

ДНА успішно використовується в косметичній продукції вже протягом 30-ти років, що доводить його безпечність для здоров’я. Також лосьйон містить зволожуючі та живильні вітамінні компоненти, зокрема «Алое вера», вітаміни А та Е.

Лосьйон не містить ніяких сонцезахисних засобів і може використовуватись з природною засмагою. Проводиться попередня підготовка до процедури пілінг- скрабування всього тіла для того, щоб зняти мертвий шар шкіри і щоб засмага лягла рівномірно та утримувалася довше.

Система Airbrush використовується для того, щоб рівномірно і м’яко розпилювати лосьйон безпосередньо на шкіру. Всього 10-20 хв достатньо, щоб нанести лосьйон на все тіло. Активні речовини продовжують діяти протягом 5-8 годин, змушуючи шкіру темніти. Рекомендується не приймати душ протягом 8 годин після розпилення.

Після процедури Ви почуватиметесь так, ніби щойно приїхали з морського узбережжя. Засмага утримується від 7 до 14 днів в залежності від типу шкіри та її структури. Додаткові сеанси можуть проводитись по бажанню клієнта, не завдаючи шкоди здоров’ю.

Швидкість та чудовий результат не залишать Вас байдужими.
Автозасмага від That’so – альтернатива ультрафіолету!

Ця автозасмага прекрасно підходить для коктейль-прийомів, вечірок, незамінима для пляжу. Завжди відмінна засмага, коли б Ви не захотіли.

Існує безліч способів отримати моментальну засмагу цілий рік. Одним з них є солярій, засмага в котрому ідентична натуральний, проте вона має багато противників і ряд протипоказань. Для тих, кому протипоказаний солярій, автозасмага є найкращою альтернативою.

Обратный звонок