автозасмага

SunFX

Марка sunfx у боротьбі з різними іншими фірмами знову отримала нагороду złoty medal międzynarodowych targów poznańskich 2012 р. в цьому році медаль була присуджена препаратам sunfx за високу якість та інновації.

Професійне обладнання SunFX , в поєднанні з природними рідинами для засмаги з натуральними інгредієнтами, гарантує високу якість послуг і підтверджує безпеку процедури, навіть для дуже чутливої , світлої шкіри , людей з вітіліго , людей з алергічною шкірою і майбутніх мам. Рідини доступні в трьох відтінках, які можна відповідно підбирати до кольору шкіри.

Як діє система засмаги SunFX ?

Засмагла шкіра виглядає здоровою і елегантною. Отримання видимого ефекту засмаги на сонці або в солярії вимагає терпіння. Крім того, не кожен може піддаватися впливу шкідливих випромінювань УФ,яке може викликати подразнення шкіри, алергію або знебарвлення.

Засмага SunFX -це послуга яка підходить для всіх тих, хто погано реагує на УФ-випромінювання, наприклад для людей з ясною карнацією.

Процедура виконується стоячи в спеціальній кабіні SunFX, за допомогою аплікатора розпилюється рідина для засмаги. Колір засмаги підбирається індивідуально для кожного клієнта.

Препарати, що використовуються для процедури не мають запаху, не містять спирту, парфумів та консервантів, тому послуга пропонується також вагітним жінкам і людям з чутливою шкірою або вітіліго.

Нанесення косметичної рідини триває близько 5-10 хвилин. Спочатку для отримання найкращих результатів потрібно зробити пілінг(скраб) всього тіла. Після застосування рідини для засмаги, висушується все тіло до повного вбирання препарату.

Всі пристрої SunFX мають функцію сушіння. В день засмаги рекомендується одягнутись в темний одяг, тому що колір фіксується від 5 до 8 годин. Слід зачекати принаймні 5 годин перш ніж приймати душ. Ефект тримається від 7 до 10 днів.

При наступних процедурах – навіть до 14 днів. Якщо ви хочете виглядати красиво в особливий день, краще засмагу робити за два або один день до цього.

Косметика для догляду за шкірою до і після засмаги

SunFX – це також серія косметики для догляду за тілом до і після голлівудської засмаги. Ефективно збільшує ефект засмаглої шкіри.

Обратный звонок