E-Mail: info@bagira.lviv.ua

info@bagira.lviv.ua 032 235-22-00, 096 333-97-37, 095 929-57-87

НАШІ ПОСЛУГИ

Наші клієнти - це успішні, креативні люди, які слідкують за модою,в курсі останніх тенденцій, цінують якість і атмосферу, бажають завжди бути доглянутими в вирі повсякденного життя.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАС!

Наш салон краси «Багіра» -це команда закоханих у свою справу професіоналів із власним творчим поглядом і стилем. Ми завжди даруємо красу та гарний настрій.

Подарункові сертифікати

В нас Ви можете придбати подарункові сертифікати номіналом: 100 грн, 250грн, 500 грн та 1000 грн.

Замовлення

Замовлення приймаємо он-лайн з сайту, по електронній пошті info@bagira.lviv.ua та по телефону

tel

Оплата

У нас Ви маєте можливість розрахуватись за надані послуги готівкою, платіжною карткою та по перерахунку.

Комплексне обслуговування

- в салоні діють знижки для постійних клієнтів; - при замовленні більше 3 послуг (крім лазерної епіляції) діє знижка 10 %;

ВАКАНСІЇ

Салон краси «Багіра» запрошує на роботу косметологів, майстрів масажу та майстра візажу.

ЗАМОВЛЕННЯ

Салон краси «Багіра» переможець
конкурсу «Обличчя міста»

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

1МУДРІЄВСЬКА ОЛЬГА

Мудрієвська Ольга

bagira

перукар Закінчила Вищу школу художнього моделювання зачіски. Працюю в салоні "Багіра" з 2000 року. Щаслива, що займаюсь улюбленою справою. Вважаю свою професію творчою, бо вона дає змогу використовувати в роботі не тільки професійні навики, а також можливість стилізувати, працювати над створенням нового образу. Поважаю і ціную кожного свого клієнта. Пропонуючи нові тенденції моди в зачісках, ніколи не забуваю про індивідуальність людини.

View More
2Козачук Тетяна

Козачук Тетяна

bagira

стиліст-візажист Випускниця Pivot Point International, Dolores Akademi, Level Akademi Учасник міжнародних проектів конкурсів,фотопроектів,тв програм,Ukrainian Fasion week,Wella Trend Vision Aword

View More
3Колодій Галина

Колодій Галина

bagira

Перукар-модельєр. Закінчила курси перукарів при Львівському об’єднанні Перукарських Послуг. У 1987 році пройшла курс підвищення кваліфікації на Всесоюзних курсах перукарів у Ризі. Надаю усі види перукарських послуг. Але роблю це тільки з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта. Не визнаю формального підходу до роботи. Враховуючи бажання клієнта, завжди намагаюсь порадити, що людині більше підійде. При виготовленні вечірніх зачісок надаю послуги візажиста.

View More
4Тетяна

Тетяна

Перукар-модельєр

View More
5Руденко Анастасія

Руденко Анастасія

перукар-модель'єр

View More
6Ігор

Ігор

Освіта та досвід роботи: Член СПУ, викладач моделювання Львівського державного технікуму дизайну, учасник і призер регіональних і всеукраїнських конкурсів з перукарського мистецтва у жіночій номінації. Технічні категорії: „Світ Краси – Львів 2004” – I місце; VII всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва „Чарівна зачіска 2004” – Гран-Прі; „Світ Краси – Київ 2004” – 2 місце; Чемпіонат України, Київ 2005р – 4 місце. Учасникмайстер-класівфірм “Wella” (Systems Professional), “Vitalitys”, “C:EHKO”, “Schwarzkopf proffesional”.

View More
7Кафлюк Уляна

Кафлюк Уляна

bagira

медичний працівник Освіта та досвід роботи: 1997 – закінчила Дніпродзержинський медичний коледж. Диплом за спеціальністю «Сестринська справа». 1997-2009 - працювала в Заліщицькій ЦКРЛ, відділення «Анестезіології і ПІТ»; посада -анестезист. 2002 - курси спеціалізації - 3 місяці на базі Тернопільської обл. лікарні. 2003 - брала участь в конкурсі «Кращий спеціаліст» посіла І місце в лікарні. 2008 - пройшла атестацію . Кваліфікаційна категорія ІІ; спеціальність «Сестринська справа (операційна)» 1.04.2012 - Диплом «Gentle LASE Plus» міжнародного рівня CANDELA. Навчальний курс «Лазерна епіляція» на базі ак. О. Богомолець м. Київ.

View More
8Лідія

Лідія

Лікар-дерматокосметолог. Лікар-дерматвенеролог. 2014р.Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького – " Спеціалізація дитяча дерматовенерологія " на базі ІV відділення ЛОКШВД. 2012-2014р.Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького – лікар-інтерн за спеціальністю "Дерматовенерологія" на базі ІV відділення ЛОКШВД. 2006-2012рр. - навчалася у Івано-Франківському національному медичному університеті за спеціальністю - "Лікувальна справа" та здобула кваліфікацію лікаря. 2003-2006рр. - навчалася у Бориславському медичному училищі за спеціальністю " Сестринська справа"та здобула кваліфікацію медичної сестри. - Володію навиками діагностики та лікування шкірних ( вугрева хвороба, акне, псоріаз, екзема, вітиліго, мікози, розацеа, червоний плоский лишай ) та венеричних ( трихомоніаз, хламідіоз, мікоплазмоз, урогенітальний кандидоз, гарднельоз ) захворювань. - У лікуванні пацієнтів використовую фотохіміотерапію ( ПУВА ), фототерапію (UVBCry-Ac) . - Володію дерматоскопією пігментних утворів ( дерматоскоп HEINE ). - Брала участь в порівняльному дослідженні ефективності антигістамінних препаратів у лікуванні пацієнтів з контактним дерматитом під керівництвом к.мед.н. Процака В. В. на базі ІV відділення ЛОКШВД. - є членом Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів ; - є членом International Dermatoscopy Society ( I D S ) ; - є членом Євро-Азіатської Асоціації Дерматовенерологів ( EAAD).

View More
91Галаджун Марина

Галаджун Марина

bagira

Дизайнер нігтів Освіта та досвід роботи: Стаж роботи 10 років Досконало володіє професією. В арсеналі різноманітний дизайн нігтів.

View More
92Ірина

Ірина

bagira

Лікар-дерматолог Освіта вища медична.У 1998-2004рр навчаласьу ЛНМУ ім.Д.Галицького на факультеті лікувальна справа.У 2004 2005 -інтернатура за спеціальністю дермато-венерологія.У 2003 р переможець всеукраїнської олімпіади з дермато-венерології 2 ступеня .У 2004 отримала диплом 2 ступеня за роботу використання імуномодуляторів в комплексній терапії хворих на контактний дерматит.У 2005 р пройшла навчання по мезотерапії,получила право роботи з ботулотоксином типу А,семінари по хімічним пілінгам.У 2005 р оволоділа необхідними практичними навичками в галузі пірсінга.У 2006 р пройшла навчання по контурній пластиці. Автор медичних статей в журналі "Пані". У 2008 -2014 працювала в европейській компанії КРКА з кардіопрепаратами. У 2016 р пройшла навчання по дерматоскопії в Москві.

View More
93Богдана

Богдана

bagira

Косметолог- естетист. Освіта: середня медична. - закінчила ЛДМК ім. А.Кру - учасник IV міжнародної конференції спілки естетичної медицини

View More
94Анатолій

Анатолій

Масажист. Закінчив міжнародні курси Працював масажистом в футбольних клубах: ФК «Черкаси», «Карпати» Львів, «Металіст», «Оболонь», ФК «Львів». 12 грудня 2012 р - 11 лютого 2013 р - пройшов курси спортивного та лікувального масажу Українського центру спортивної медицини

View More
97Тетяна

Тетяна

Психолог. Практичний психолог, психотерапевт, двічі мама))) Закінчила МГІ ( Московський гештальт- інститут), практичну психологію Веду приватну практику, індивідуальні консультації по питаннях розуміння самого себе, як людина будує стосунки з близькими людьми в сім'ї, з друзями, на роботі, приймає рішення і їх реалізує, як проживає вікові кризи, питання особового зростання, конфлікти, депресії, втрати, по питаннях жіночо-чоловічих і дитячо-батьківських стосунків. Роботу свою бачу, як допомогу людям, що знаходяться в складній життєвій ситуації, коли самостійно впоратися з проблемами складно, і підтримки близьких не досить. Люблю і ціную моменти, коли в людині пробуджується життєвий азарт, вдається налагодити важливі відносини, з'являється можливість поглянути на ситуацію з різних сторін і вибрати відповідний варіант.

View More
98Олег

Олег

Має медичну освіту Пройшов практичний курс та стажування по техніці виконання перманентного макіяжу по системі "L-INK" - Татуаж губ, очей, брів - Чорнобіле та кольорове татуювання

View More
Ярослав

Ярослав

Масажист. Випускник школи професійного масажу “ПРОФМЕД “. Використовує класичні європейські та східні техніки масажу. Любить свою професію. Регулярно підвищує рівень кваліфікації

View More

КОНТАКТИ

032 235-22-00
096 333-97-37
095 929-57-87

до нас ви можете доїхати: Від церкви Св. Юра поворт на право - вул. Шептицьких, яка по правій стороні виходить на вул. Сєченова. З центру до церкви Юра їдуть маршрутні таксі №33, 38, 15; Від Університету ім. І.Франка тролейбуси №2, 9, 20, 10, 12 По вул. Городоцькій: від цирку,наверх, 2-й провулок по ліву сторону - вул. Сєченова.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!